АКЦІЯ “16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА” Учні 2-В класу – проти насильства!(учитель Ященко Тетяна Олегівна)

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА Учні 5Б класу на уроці української мови вивчали тему «Пряма мова». Виконуючи вправи, перебудовували речення з

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ# ЦІКАВІ УРОКИ# КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ# ЦІКАВІ УРОКИ# КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243

Продовжують набувати математичних компетенцій учні 3-г класу на уроці математики: розв’язування задач на спільну роботу. (Класовод Крамаренко О.Ю.)

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243

Учні 2-Б класу продовжують набувати необхідних компетентностей з української мови, працюючи над зв’язком слів у реченні, оповіданнями, виділяючи в тексті час і місце подій.(Класовод Карпенко І.С.)