ОСІННІЙ БАЛ ПЕРШОКЛАСНИКІВ🍁🍁🍁🍂

В останній день осінньої пори Осінній бал першокласників-2021🍁 зібрав на танцювальному паркеті учнів 1-Г класу (класний керівник Надзьон Ольга Олександрівна).Дивовижне поєднання краси, юності, таланту, музики і святкового настрою!!!🍁😀❤Любі діти!Бажаємо вам успіхів у навчанні, розвивайте свої таланти та обдарування, ніколи не пасуйте перед труднощами, нехай у вашому житті зустрінуться справжні друзі, буде обрано правильний шлях у житті.❤❤❤Нехай навчання буде цікавим, завдання- легкими, школа- найкращою!!!Подія демонструвалася для батьків наших наймолодших школяриків у прямій трансляції задля дотримання протиепідемічних вимог.