ЗЗСО 243 Без рубрики По завершенню І семестра 2021-2022 н.р., напередодні Нового 2022 року відбулося засідання педагогічної ради “Компетентнісний підхід до освітнього процесу як вимога сучасності”.

По завершенню І семестра 2021-2022 н.р., напередодні Нового 2022 року відбулося засідання педагогічної ради “Компетентнісний підхід до освітнього процесу як вимога сучасності”.

У ході педагогічної ради:🎄творчою групою вчителів під керівництвом учителя початкових класів Гуменюк Наталії Іванівни проведено методичний батл “Формувальне оцінювання – один із ключових компетентностей якості освіти”.🎄розглянуто питання:❄️” Моніторинг викладання української мови у 1-4-х класах”❄️“Моніторинг викладання математики у 5-6-х класах та інформатики у 5-11-х класах”❄️“Моніторинг відвідування учнями навчальних занять за І семестр 2021-2022 н.р.”❄️Про затвердження претендентів на свідоцтва з відзнакою та Золотою медаллю ” За особливі успіхи у навчанні”❄️Про затвердження третього предмету ДПА для учнів 9-х класів.Попрацювали дуже плідно!!!На завершення сформували власні професіонали на 2022 рік, утворили коло дружби для побажань один одному у 2022 році.До нових зустрічей!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ 

З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА Сьогодні на онлайн-уроці англійської мови в 5-В класі на тему: “Допомога іншим людям” діти: обговорювали важливість

Шановні наші ЗАХИСНИКИ! 💛💙Шановні наші ЗАХИСНИКИ! 💛💙

Вітаємо вас з 30-річчям Збройних сил України!!! Прийміть нашу щиру вдячність за мирне небо над Україною, наше щасливе дитинство, Пишаємося вашою мужністю і відвагою! Знаємо, наша держава в надійних руках!