По завершенню І семестра 2021-2022 н.р., напередодні Нового 2022 року відбулося засідання педагогічної ради “Компетентнісний підхід до освітнього процесу як вимога сучасності”.

У ході педагогічної ради:🎄творчою групою вчителів під керівництвом учителя початкових класів Гуменюк Наталії Іванівни проведено методичний батл “Формувальне оцінювання – один із ключових компетентностей якості освіти”.🎄розглянуто питання:❄️” Моніторинг викладання української мови у 1-4-х класах”❄️“Моніторинг викладання математики у 5-6-х класах та інформатики у 5-11-х класах”❄️“Моніторинг відвідування учнями навчальних занять за І семестр 2021-2022 н.р.”❄️Про затвердження претендентів на свідоцтва з відзнакою та Золотою медаллю ” За особливі успіхи у навчанні”❄️Про затвердження третього предмету ДПА для учнів 9-х класів.Попрацювали дуже плідно!!!На завершення сформували власні професіонали на 2022 рік, утворили коло дружби для побажань один одному у 2022 році.До нових зустрічей!!!