НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

💛💙З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ І МИР В УКРАЇНІ 💛💙ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦Онлайн-урок англійськоі мови у 8-Б класі. Тема “Passive Voice”.Узагальнення граматичного матеріалу.На уроці учні виконували тестові завдання на платформі Classtime в синхронному режимі.( вчитель Кондратьєва В О.)

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ#КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО✓243

Класовод Ященко Тетяна Олегівна та учні 1-Г класу з власного досвіду знають, що ТЕПЛИМИ бувають позитивні емоції та спогади! Отже, НАМ ТЕПЛО навіть холодними квітневими днями!

ТИЖДЕНЬ ПРАВА:ПОДОЛАННЯ ВИКЛИКІВ⚖🗽🏛ТИЖДЕНЬ ПРАВА:ПОДОЛАННЯ ВИКЛИКІВ⚖🗽🏛

У рамках Правового тижня та Міжнародного дня боротьби з корупцією у 10-х класах відбувся урок ” Ми проти корупції” (вчитель Бондаренко А.В.). Учні ознайомились з поняттям “корупція”, видами корупції та