НОВИНИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ 🇺🇦🇺🇦

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ 💛💙

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Урок-проєкт з української мови у 5-а класі (учитель Якушко Т. Ю.).

🖍️Сьогодні працювали над дописом «Мої поради майбутнім п‘ятикласникам».

✏️Учні 5-а класу надзвичайно творчо підійшли до цього завдання.

🖍️Діти пригадали свої хвилювання, острахи, коли прийшли до п’ятого класу.

✏️Виявилось, що переживання були даремними,і у середній школі дуже цікаво та весело вчитися.

🖍️5-а радить не перейматися майбутнім п’ятикласниками, а гарно відпочити влітку і набратися сил на новий незабутній навчальний рік.

#школа243

#Дистанційне_навчання_243