ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Учні 5-Г класу стали учасниками онлайн – вікторини Kahoot! “Правила дорожнього руху для пішоходів та пасажирів”у рамках Тижня безпеки дорожнього руху на уроц інформатики (вчитель Литовченко Ю.В.)

Переможцями стали🏆:

Еліна Безпалько – 1 місце 🎖️

Марина Бурлака – 2 місце, 🏅

Вікторія Александрович – 3 місце.🥈

Молодці!👍

Героїчна сторінка історії України... 29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ # КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ#ЦІКАВІ УРОКИ # КРЕАТИВНІ ВЧИТЕЛІ ЗЗСО ✓243

учні 4-Г класу на уроках курсу “Фінансова поведінка” знайомилися з класифікацією професій і пройшли тестування на визначення який саме тип професій їм би підійшов в майбутньому.