ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

У рамках Тижня безпеки життєдіяльності у 1-11 класах відбулися різноманітні заходи:

💥 Година спілкування “Людське життя – найвища цінність” у 5-а класі (кл.керівник Кондратьєва В. О.)

💥 Година спілкування “Правила безпеки рятують життя” в 11-б класі (кл.керівник Мельник В. О.)

💥 Виховна година”Наше життя – у наших руках. Бережіть себе” у 7-г класі (кл.керівник Лутанюк О. Д.)

💥Учням було надано корисну інформацію і правила поведінки у разі надзвичайної ситуації із збірки “Абетка з безпеки школяра середньої школи”, випущеної Департаментом комунікації Міністерства внутрішніх справ України.

💥Діти ділилися власним досвідом та знаннями з теми.

💥 Тепер ми ЗНАЄМО , як уникнути небезпеки і як себе поводити під час пожежі та з вибухонебезпечними предметами‼️‼️📣

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

#БЕЗПЕКА_ДІТЕЙ_ПОНАД_УСЕ