ДІАЛОГ З БАТЬКІВСЬКОЮ ГРОМАДОЮ “Довіра батьків до школи: один із головних викликів реформи НУШ”.

Сьогодні вперше за останній рік зібралися в дружному колі – батьки і вчителі! 💛💙

Зрозуміли всі, що цього нам дуже не вистачало! 👍

Обговорювали важливі питання організації освітнього процесу та стратегії успішної взаємодії :

🔰Як налагодити міст довіри між батьками і школою.

🔰Про організацію роботи Школи відповідального батьківства у закладі освіти за програмою спеціалістів Служби у справа дітей, психологів Марини Байлюк та Ольги Максименко

🔰Про зміни у моделі організації освітнього процесу у 2 семестрі 2022 – 2023 воєнного навчального року

🔰Про надходження та використання бюджетних та позабюджетних коштів ЗЗСО 243 за 2022 рік.

🔰Подякували активним батьківським громадам 2-А, 3-А, 3-Б, 4-Б класів у підтримці шкільних ініціатив, закладу освіти та класним керівникам 1-Б, 2-А, 6-В, 8-Б класів за ефективну взаємодію та комунікацію з батьками.

“Формування довіри підтримується надійністю, компетентністю та чесністю”, – так вважає Юлія Василівна, співзасновник Центру інноваційної освіти “Про. Світ”.

Дякуємо за плідну співпрацю, довіру, підтримку і взаємодію всім небайдужим до нашої школи, наших дітей, сучасної освіти💛💙

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ СТРІЙ 24 /7💛💙👍

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА 🇺🇦🇺🇦🇺🇦