До Міжнародного дня рідної мови

Учні 7-А класу (кл.кер. Якушко Т.Ю.) підготували відеоряд віршів про мову.

🇺🇦Рідна мова – це історія народу, його світогляд, світобудова, його культура.

🇺🇦Рідна мова – найдивовижніший винахід людства, інструмент збереження й розвитку інтелектуальних і духовних скарбів кожної нації. Нею говорять до нас батьки, звертаються мислителі минулого й сьогодення, нею виголошують закони…

🇺🇦Події останнього року стали поштовхом для переосмислення ролі рідної мови в житті кожного українця.

🇺🇦 Вона стала оберегом, символом єдності, маркером ідентичності, інструментом боротьби для кожного з нас, знаком незламності й сили духу для всього людства.

🇺🇦Міжнародний день рідної мови – свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.

🇺🇦Українці це знову виборюють зі зброєю в руках. За українську мову, національну ідентичність та право бути господарями на своїй землі гинуть кращі сини та доньки країни.

💙💛Міжнародний день рідної мови в Україні відзначають 23 роки поспіль. Це свято бере початок від трагічних подій 1952 року в Бангладеш.

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ СТРІЙ 24 /7!💙💛👍

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА 🇺🇦🇺🇦🇺🇦