30 травня відбулося завершальне заняття Школи відповідального батьківства у 2022-2023 навчальному році.

Батьки, вчителі, керівництво школи висловлюють слова вдячності тренерам Школи Марині Байлюк, Ользі Максименко, Оксані Червенко за професійні практичні поради у вихованні дітей, підтримку родин в умовах воєнного часу, зміцнення сімейних стосунків, живе, щире спілкування. 🥰🥰🥰

‼️‼️Нагадаємо вам, що з 1 березня у закладі освіти запроваджено Школу відповідального батьківства, в якій протягом 3 місяців проведено 14 тренінгових занять з батьками учнів школи 243 на різну актуальну тематику сімейних взаємовідносин.

‼️‼️‼️Роботу Школи відповідального батьківства плануємо продовжувати у 2023-2024 навчальному році.

Запрошуємо всіх бажаючих батьків учнів нашої школи на безкоштовні заняття з психологами Школи відповідального батьківства у новому навчальному році ‼️‼️‼️

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ СТРІЙ 24 /7!💛💙👍

#Школа_батьківства