Гра “Mentel Trek” з учнями 8-х класів

👉 Метою якої була: обізнаність учнівської молоді у сфері психічного здоров’я, профілактики засобів психічного неблагополуччя, толерантності до оточуючих, розвитку навичок прийняття зважених самостійних рішень.

👉Виставка складалася з 6 станцій за різними тематиками: “Психічне здоров’я,”, “Квест гра- питання відповідь”, “Мозок , душа, тіло- одне ціле”, ” Булінг: як розпізнати та подолати”, “Коло допомоги”, “Живи, дихай, відчувай”.

👉Учні показали свою досвіченість в сфері психічного здоров’я, обмінювалися знаннями і думками з іншими, ділилися своїм життєвим досвідом та вчилися вирішувати проблемні ситуації.

Було корисно і пізнавально! 👍👍👍

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ СТРІЙ 24 /7!💙💛👍