“ШКОЛА ПІД ЧАС ВІЙНИ: ВИКЛИКИ І РІШЕННЯ”

10 жовтня у рамках Тижня Партнерства відбулася Загальшкільна звітна конференція “ШКОЛА ПІД ЧАС ВІЙНИ: ВИКЛИКИ І РІШЕННЯ” 💙💛

Директор школи Матвєєва Ліна Олександрівна окреслила вдалі рішення і проблеми минулого воєнного 2022-2023 навчального року, виклики і рішення воєнного 2023-2024 навчального року, подякувала батьківським громадам 8-А.В, 7-А, В, 9-А, 3-А, 4-А,Б, 2-В класів за підтримку закладу освіти у складні воєнні часи.

Психолог школи Опанасюк І. О. надала психологічні поради “Як боротися зі стресом під час війни”.

На конференції також було оновлено склад ради закладу освіти та обговорено її завдання на навчальний рік.

Дякуємо кожному за активну участь, співпрацю і зворотній зв’язок зі школою, педагогічним колективом, що є важливою умовою діяльності закладу освіти.🙏🥰💙💛

ТРИМАЄМО ОСВІТНІЙ СТРІЙ 24 /7!💙💛

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ /🇺🇦🇺🇦🇺🇦