ТИЖДЕНЬ ДІЛОВОГО СТИЛЮ

Для чого потрібно розумітися в стилях одягу❓ Таке питання було поставлено перед учнями 5-А класу класним керівником Юлією Скабичевською на початку виховної години «Що про тебе каже одяг?».👖👘🦺

У ході заходу діти зробили висновки про те, що одяг має бути доречним та відповідати певним вимогам: якщо ми зібралися на етно фестиваль – то найкращим вибором буде гардероб у богемному стилі, якщо на рок-концерт – одяг у стилі софт гранж,а от для учня/учениці школи під час освітнього процесу буде доречним вбиратися в класичному/діловому стилі.

Хлопці та дівчата мали змогу перевтілитися у дизайнерів та створити образи в діловому стилі для своїх «моделей». Діти на стільки захопилися розробкою фасонів одягу для ляльок, що запропонували ще й варіанти у стилі кежуал.

Наостанок організували фотосесію і похизувалися власним вбранням у діловому стилі.👔👗🧥🧣🎩

БУТИ СТИЛЬНИМИ – ЦЕ КРУТО!!!! 👍👍👍

#ШкільнеСамоврядування_243