День відкритих дверей

27 березня 2024 року Ліцей 243 м.Києва гостинно відчинив двері для усіх бажаючих ознайомитися з організацією освітнього процесу та дозвілля школярів👇

Для гостей у День відкритих дверей педагогічний колектив підготував цікаві майстер – класи:

✔️ “Великодні писанки”🥚,

✔️ “Весняна галявина”🐇☘

✔️”Тюльпанове диво”🌷.

Діти мали змогу посидіти перший раз в житті за шкільною партою, побувати на першому у житті уроці, познайомитися із справжніми учителями, які в наступному навчальному році стануть класоводами 1-х класів🎨📖🖍, із захопленням погратися і виконати цікаві вправи на уроці англійської мови та інформатики💻.

Батьки стали учасниками екскурсії по закладу, познайомилися із освітнім простором навчальних кабінетів, їдальнею, спортивними залами та шкільним укриттям.

В актовій залі ліцею відбулася панельна дискусія – щира розмова між педагогічною та батьківською громадою, на якій директор ліцею Л.Матвєєва ознайомила всіх присутніх з традиціями, навчальними програмами, гуртковою роботою, режимом роботи ГПД, безпековими питаннями, особливостями харчування та прийому документів до закладу. Учителі майбутніх перших класів презентували свою роботу.Кожен присутній зміг задати питання до кожного представника адміністрації та психолога 🫠🥰👍

А поки батьки були зайняті на панельній дискусії, майбутні першокласники погралися в рухливі ігри на свіжому повітрі з учителями фізичної культури⚽️🏐🏸⛹.

ЧЕКАЄМО НАШИХ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ! 🥰❤️#Ліцей_243_київ

#Вступ_до_школи